תפריט באזזילקום

באזזילקום בפייסבוק

Buzzilcom - באזזילקום on Facebook

חדשות באזזילקום

10/11/2009 06:28:40

שיתוף תגיות

 

 פילוח קהל יעד בפייסבוק


כולנו כבר יודעים שפייסבוק הוא האתר הנצפה ביותר באינטרנט בשנת 2010. קצב הגידול של משתמשי האתר הזה מדהים בהיקפו. לעובדה זו ישנה השפעה רבה על מפרסמים המעוניינים להגיע לקהל יעד גדול, בעיקר בהתחשב בעובדה שפייסבוק נותנת לפלח את קהל היעד בממשק פשוט למדי ויעיל בעצמתו.

כיום ניתן לפלח את קהל היעד הפוטנציאלי בפייסבוק בכמה צעדים פשוטים וברורים.
המיקוד הזה חשוב לחברות המעוניינות לפרסם בפייסבוק מתוך ידיעה ברורה לכמה משתמשים הפרסום שלהם יכול להיות יעיל. ובינינו, גם החפרנים והסקרנים למיניהם יכולים ליהנות מכך. זהו שירות ידידותי לכל משתמש באשר הוא ובעל אחוזי דיוק גבוהים ( בהנחה ובהסתייגות שרוב המשתמשים בפלטפורמה הזו מזינים נתוני אמת בפרטים האישיים שלהם).

פרסום ממוקד לקהל יעד מפולח

מפרסמים בעלי תקציב גדול יכולים להפנות את הפרסום שלהם לכלל משתמשי הפייסבוק, ובכך ישיגו חשיפה עצומה למוצר או לשירות שהם מציעים. מפרסמים אחרים, יכולים למקד את הפרסום על פי נתונים ספציפיים, לאחר סקירת הפרמטרים המתאימים.

המטרה הספציפית שלי במאמר הזה היא לחשוף בפניכם את היכולת לפלח אוכלוסיות בפייסבוק, גם אם אינכם מעוניינים לבצע קמפיין פרסומי. גם אם אתם שייכים לסוג הגולשים החפרנים שמעניין אותם כמה בעלי כלבים מסתובבים בפייסבוק, זה בסדר. בכמה לחיצות עכבר ספורות תוכלו לקבל את המידע- ו-ב-ח-י-נ-ם.פילוח אוכלוסיה בפייסבוק

בקצה הימני של דף הפייסבוק שלכם ישנה שורת לינקים. לחצו על 'פרסום' (  Advertising).בדף שיפתח לפניכם תקבלו הסבר על מערכת הפרסום של פייסבוק.
לחצו על הכפתור הירוק מימין- 'צור מודעה'. ( Create an Ad ).

 
כעת אנחנו נכנסים למערכת הפרסום בפייסבוק. על מנת שנקבל גישה למערכת המידע של פייסבוק ונוכל לפלח קהלים ניצור מודעה פיקטיבית בכל נושא אפשרי. הכניסו בתיבות את הפרטים המבוקשים. ושוב, כתובת האתר המבוקש והפרטים עליו יכולים להיות פיקטיביים לגמרי. בשלב זה אנחנו לא מעוניינים  לפרסם כלום, אלא רק לגשת למערכת בסיס המידע של פייסבוק.
אגב, המהלך הזה לגיטימי לגמרי, ולהזכירכם- הוא חינמי , למרות שהמידע שנדלה ממנו יכול להיות שווה עבורנו המון.
 לחצו על 'המשך'.
כעת תעברו לשלב השני של מערכת הפרסום, שלב ה- Targeting.
זהו למעשה השלב העקרי שלשמו התכנסנו כאן- שלב הפילוח. כאן תוכלו להזין נתונים המעניינים אתכם ולפלח אותם על פי נתונים דמוגרפים, לפלח גולשים על פי נתוני שפה, גיל, מין, תחומי עניין, מצב משפחתי, השכלה וכד'.

עבור הסקרנים מביניכם, ערכתי דוגמת חיפוש המפולח על פי נשים, רווקות, בישראל, המצהירות כי הן מאורסות, בין הגילאים 18- 40.
התוצאות לפניכם.

המשך:

 התוצאה שקיבלתי:

בעת כתיבת שורות אלו ערכתי חיפוש נוסף ומצאתי כי: 60 אנשים מישראל, נשואים, בין הגילאים 40- 45 אוהבים קפה על הבוקר.יופי! יש מצב שמצאתי לי חברים חדשים.:).


תהנו!

אתר זה נבנה ע"י Ivision - פיתוח אתרים | קישור ממומן

www.buzzilcom.comwww.buzzilcom.comwww.buzzilcom.comwww.buzzilcom.comwww.buzzilcom.com