תפריט באזזילקום

באזזילקום בפייסבוק

Buzzilcom - באזזילקום on Facebook

חדשות באזזילקום

10/11/2009 06:28:40

שיתוף תגיות

 

ניהול עמוד עסקי בפייסבוק

 

החלטתם להקים עמוד עסקי בפייסבוק? מצויין. אתם כבר בדרך הנכונה לשיווק נכון ולמינוף העסק שלכם על ידי שימוש בכלי המדיה החברתית.
כשתגיעו לשלב הביצוע, לפתיחת העמוד עצמו, כבר בשלב ההרשמה תעמדו בפני השאלה ותצטרכו להחליט מי יהיה האדמין (מנהל) העמוד, היינו: למי תהיה שליטה מלאה על כל הפעולות שיתבצעו בו.

בכל עמוד שתפתחו, תוכלו תמיד להוסיף מנהלי עמודים ולתת גם להם שליטה מלאה על העמוד. היתרון הוא, שגם תוכלו להסיר אותם באותה דרך על ידי אופציית הסרת מנהל הנמצאת בממשק הניהול.
לדבר הזה ישנם יתרונות בולטים, מאחר וחברות רבות מוסרות את ניהול המדיה החברתית עבור העסק שלהם לחברות חיצוניות, אבל גם כשהעמוד מנוהל על ידי עובד מתוך החברה, תמיד יכול להגיע שלב בו יגמר החוזה ביניכם ואז מה? תקוו שהחברה החיצונית תמסור בידכם את הסיסמאות? תקוו שאותו עובד לא יצא לחופשה ארוכה באיים הקאריביים ויקח איתו את הסיסמאות ועכשיו, לכו תאתרו אותו....?!
זו שאלה שצריך לתת עליה את הדעת מראש, כבר בשלב תכנון הקמפיין.

עד היום, הגורם היציב המשמעותי בעמוד עסקי בפייסבוק היה האדמין שנקבע כמנהל העמוד כבר בשלב הרישום. אותו לא היה ניתן להסיר מניהול העמוד, להבדיל מהמנהלים הנוספים אותם ניתן להחליף.
אז גם אם מנהלי העמוד בפועל היו חברה חיצונית או עובד מסויים מהחברה שיש חשש שיעזוב אותה מתישהוא, אם הם נקבעו כמנהלים נוספים, נפתרה הבעיה שציינו כבר למפרע. ברגע שעבודתם נפסקה, ישנה אפשרות להסיר אותם ממשק הניהול ולהעביר למישהו אחר.

השבוע, נעשה שדרוג משמעותי בדפי פייסבוק, על פיו ניתן להסיר מממשק הניהול גם את האדמין המקורי.
זו תכונה שרבים חיכו לה והיא זמינה באופציית עריכת העמוד- הסרת מנהל.
למרות זאת, יש המתנגדים לשינוי הזה שמעצם היותו יכול לפגוע בניהול העמוד ובכלל, לגרום למצבים לא נעימים במקרים מסויימים.
לכן, אני עדיין סבורה וממליצה לכולם- כשאתם פותחים עמוד עבור העסק שלכם, תמיד תדרשו שהמנכ"ל, או דמות אחרת בעמדה יציבה מתוך העסק יהיה האדמין הראשי. ולפני שאתם בוחרים מנהלים נוספים, תחשבו טוב טוב על כל האפשרויות והמצבים שיכולים להתעורר בעתיד.


 

אתר זה נבנה ע"י Ivision - פיתוח אתרים | קישור ממומן

www.buzzilcom.comwww.buzzilcom.comwww.buzzilcom.comwww.buzzilcom.comwww.buzzilcom.com