תפריט באזזילקום

באזזילקום בפייסבוק

Buzzilcom - באזזילקום on Facebook

חדשות באזזילקום

10/11/2009 06:28:40

שיתוף תגיות

 

היכן הלקוחות שלך פעילים במדיה החברתית?

 

עבור חברות רבות השיחה אודות מדיה חברתית עברה מ"למה אנחנו אנחנו צריכים בכלל לעשות מדיה חברתית" ל-" היכן ואיך צריכה מדיה חברתית להיעשות".

 

אחת הדרכים לענות על השאלות הללו בצורה יעילה, היא ההבנה באילו מאחזים חברתיים הלקוחות שלך מרוכזים ברשת, היכן הם מסתובבים, ובאילו פלטפורמות הם פעילים במיוחד. מפני שחברות צריכות לעקוב, לא להוביל את הלקוחות שלהם על פני המדיה החברתית ברחבי האינטרנט.

 

כאשר מתכננים את האסטרטגיה במדיה החברתית, אחת השאלות המרכזיות הקובעות למעשה את אופי הפעילות של החברה בהמשך היא, באילו רשתות חברתיות עלינו להיות פעילים: בטוויטר, ביוטיוב, בלינקדאין, בפייסבוק, או במקומות אחרים?
התשובה היא- תהייה, היכן שהלקוחות שלך נמצאים. ברגע שתגלה את זה, תוכל לדעת היכן לרכז את הפעילות והמאמצים שלך במדיה החברתית.

 

כדי לגלות היכן הלקוחות שלך פעילים במדיה החברתית, אתה צריך "לרגל" אחר הפעילות שלהם.
Flowtown - הוא אתר חדש, הנותן לך כלים לגלות בדיוק את מה שאתה מחפש. הוא מאפשר לך להזין כל כתובת דואר אלקטרוני ותוך שניות ספורות, המערכת מספקת לך דוחו"ת היכן ברשת החברתית הכתובת הזו פעילה. ויתרה מזאת, אתה יכול לייבא את רשימת הלקוחות שלך מהדוא"ל לתוך קבוצת לקוחות, ולקבל תוך דקות איזה אחוז מקהל היעד שלך נמצא באיזו רשת חברתית, כולל פילוח דמוגרפי, מין וגיל.

 

ישנן אופציות יעילות נוספות לשירות הזה, אך הן בתשלום. וכמו- כן, השירות הזה אינו מושלם כרגע מפני שישנם אנשים שנרשמים לרשתות החברתיות בכתובת דואר אחרת. על כל פנים, זו דרך טובה לקבל תמונה כוללת אשר תשפיע עליך בבחירת הפלטפורמות לפעילות במדיה החברתית.

 

סרטון הדרכה המדגים כיצד תוכל לאתר את הלקוחות שלך במדיה החברתית באמצעות Flowtown:

 

 

 

 

אתר זה נבנה ע"י Ivision - פיתוח אתרים | קישור ממומן

www.buzzilcom.comwww.buzzilcom.comwww.buzzilcom.comwww.buzzilcom.comwww.buzzilcom.com